Το πρώτο τεύχος της εφημερίδας μας είναι γεγονός!

Μπορείτε να ξεφυλλίσετε τις σελίδες της πατώντας εδώ.

Διευθύντρια σύνταξης: Καλλίρη Βασιλική

Σύμβουλοι έκδοσης, σχεδιασμός, διάρθρωση ύλης: Μυρτώ Βάσση-Δασκαλάκη, Οικονόμου Ελένη.

Διορθώσεις κειμένων: Ιωάννα Λιάρου, Ιωάννα Ντουσάκη

Συντάκτες: Αντωνίου Σπύρος, Γκοζίτα Έλενα, Μαρία Ορφανίδου, Γκρόπας Λευτέρης, Ζησιμάτου Ελένη, Γεωργία Σαραντή, Μαρία Σκιαθίτη, Αλεξία Νευροκοπλή, Σέρτζιο Γκούρι, Μαρία Κούρου, Μαρία Μελισσουργού, Βαρούτης Σοφιανός

Συντονιστής καθηγητής: Στέλιος Κανάτης

Καλή ανάγνωση!

Οι μαθητές του σχολείου μας δημιούργησαν μια χριστουγεννιάτικη έκδοση της σχολικής μας εφημερίδας.  Για να διαβάσετε αυτήν την εορταστική έκδοση πατήστε εδώ.

Διευθύντρια σύνταξης: Ελένη Σκαρπέτη

Συντάκτες: Ελένη Σκαρπέτη, Ντουσάκη Μαρία, Παπαδόπουλος Αναστάσιος, Φεσσάρα Δήμητρα, Τσιλιγιάννης Ιάκωβος, Ψαρρός Παρασκευάς, Ρουμελιώτη Αικατερίνη, Σίννης Σεραφείμ, Κούρου Μαρία, Λιάρου Ιωάννα, Βεσκούκη Ναταλία, Παρασκευοπούλου Αναστασία, Καφετζοπούλου Μαριλένα, Μανιάτη Αικατερίνη

Συντονιστές καθηγητές: Κανάτης Στέλιος, Δημητρίου Καλλιόπη, Νικολιδάκης Δημήτριος

Καλή ανάγνωση!

Το τρίτο τεύχος της εφημερίδας μας είναι γεγονός. Για να το διαβάσετε, πατήστε εδώ.

Διευθύντρια σύνταξης: Ελένη Σκαρπέτη

Συντάκτες: Ελένη Σκαρπέτη, Ντουσάκη Μαρία, Σοφιανός Βαρούτης, Φεσσάρα Δήμητρα, Τσιλιγιάννης Ιάκωβος, Κλειώ Σταματά, Ρουμελιώτη Αικατερίνη, Σίννης Σεραφείμ, Κούρου Μαρία, Λιάρου Ιωάννα, Γεωργιάδη Παναγιώτα, Παρασκευοπούλου Αναστασία, Καφετζοπούλου Μαριλένα, Μανιάτη Αικατερίνη, Εύα Καλλίρη, Βίκυ Κατσούλα, Ματίνα Γιούτα, Κωνσταντίνα Καλαθά.

Καλή ανάγνωση!

Λίγο πριν το καλοκαίρι δημιουργήθηκε το τέταρτο τεύχος της "Σχολικής απόδρασης". Για να το διαβάσετε πατήστε εδώ.

Διευθύντρια σύνταξης: Ελένη Σκαρπέτη

Συντάκτες: Ελένη Σκαρπέτη, Ντουσάκη Μαρία, Σοφιανός Βαρούτης, Φεσσάρα Δήμητρα, Τσιλιγιάννης Ιάκωβος, Κλειώ Σταματά, Κούρου Μαρία, Λιάρου Ιωάννα, Παρασκευοπούλου Αναστασία, Μανιάτη Αικατερίνη, Εύα Καλλίρη, Βίκυ Κατσούλα, Ματίνα Γιούτα, Παπαδόπουλος Αναστάσιος, Σαμουήλης Μάριος.

Καλή ανάγνωση και καλό καλοκαίρι!